Kancelaria
O NAS

Adwokat Monika Kaszuba – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Studia prawnicze ukończyła z wyróżnieniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

Kancelaria Adwokacka Monika Kaszuba oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

CZYTAJ WIĘCEJ
CO W PRAWIE PISZCZY

Zapraszamy na naszego bloga, w którym postaramy się zamieszczać nowinki, przydatne informacje oraz przemyślenia związane z szeroko pojętym prawem

CZYTAJ WIĘCEJ
Adwokat Monika KaszubaAdwokat Monika Kaszuba – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Studia prawnicze ukończyła z wyróżnieniem. Aplikację adwokacką odbywała przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, a następnie w Katowicach. Posiada 8 letnie doświadczenie zawodowe. Pierwsze lata jej praktyki skoncentrowane były w Warszawie, gdzie pracowała na rzecz kancelarii adwokackich specjalizujących się w prawie cywilnym, gospodarczym, a w szczególności w prawie własności przemysłowej.Tam też zdobyła bogatą praktykę w ochronie praw związanych ze znakami towarowymi. W katowickich kancelariach pogłębiła doświadczenie w obsłudze prawnej klientów gospodarczych m.in. poprzez stałą obsługę spółek prawa handlowego, ale także klientów indywidualnych, zarówno w zakresie spraw karnych, cywilnych (w szczególności odszkodowawczych), jak i administracyjnych. W życiu kieruje się zasadą, iż nie ma problemów, są tylko wyzwania!